404 Mistrzostwa Powiatu Czarnkowsko - Trzcianeckiego w Turystycznych MnO » SKKT - PTTK
Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

Mistrzostwa Powiatu Czarnkowsko - Trzcianeckiego w Turystycznych MnO

p9170365

Podczas kolejnych Turystycznych Marszy na Orientację, które odbyły się w Goraju, nasze zespoły wywalczyły dwa równorzędne

2 miejsca i 3 miejsce

Goraj- Zamek, 05.10.2013

przerywnik1

“W paszczy wilka” i “W pułapce” znaleźliśmy się podczas kolejnych Mistrzostw Szkół Powiatu Czarnkowsko - Trzcianeckiego w Turystycznych Marszach na Orientację. Zespół w składzie: Patrycja Grocholewska i Klaudia Szajek uzyskał :

4 miejsce

Goraj - Zamek, 15.09.2007

przerywnik1

Uczestniczyliśmy w I Mistrzostwach Szkół Wielkopolski oraz VI Ogólnopolskich Mistrzostwach Szkół Powiatu Czarnkowsko- Trzcianeckiego w Turystycznych Marszach na Orientację. Damian Duda i Roman Akacki zajęli w kat. TD:

7 miejsce

Goraj- Zamek, 07.05.2005

przerywnik1

p9170348W okolicach Goraju k/Lubasza rozegrane zostały IX Ogólnopolskie Mistrzostwa Szkół Leśnych i V Mistrzostwa Szkół Powiatu Czarnkowsko - Trzcianeckiego w Turystycznych Marszach na Orientację. Bardzo dobrze spisali się przedstawiciele naszego koła. Drużyna Damiana Dudy, Romana Akackiego i Bartosza Bryzy uzyskała:

2 miejsce,

a Adrianna Zajas i Joanna Jakóbczyk:

4 miejsce.

Goraj - Zamek, 19.09.2004

przerywnik1

Tym razem zmierzyliśmy się w VII Mistrzostwach Szkół Leśnych oraz III Mistrzostwach Szkół Powiatu Czarnkowsko- Trzcianeckiego w Turystycznych Marszach na Orientację. Zespół w składzie: Anna Kaczmarek i Agnieszka Krzemieniewska zajął:

2 miejsce,

Agnieszka Szorcz i Katarzyna Duda:

3 miejsce,

drużyna: Szymona Dudy, Jakuba Maciejewskiego i Patryka Wojtkowiaka:

4 miejsce.

Goraj - Zamek, 22.09.2002