404 Mistrzostwa Powiatu Czarnkowsko - Trzcianeckiego w Turystycznych MnO » SKKT - PTTK
This page is hosted for free by cba.pl, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 5.83 PLN.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

Mistrzostwa Powiatu Czarnkowsko - Trzcianeckiego w Turystycznych MnO

p9170365

Podczas kolejnych Turystycznych Marszy na Orientację, które odbyły się w Goraju, nasze zespoły wywalczyły dwa równorzędne

2 miejsca i 3 miejsce

Goraj- Zamek, 05.10.2013

przerywnik1

“W paszczy wilka” i “W pułapce” znaleźliśmy się podczas kolejnych Mistrzostw Szkół Powiatu Czarnkowsko - Trzcianeckiego w Turystycznych Marszach na Orientację. Zespół w składzie: Patrycja Grocholewska i Klaudia Szajek uzyskał :

4 miejsce

Goraj - Zamek, 15.09.2007

przerywnik1

Uczestniczyliśmy w I Mistrzostwach Szkół Wielkopolski oraz VI Ogólnopolskich Mistrzostwach Szkół Powiatu Czarnkowsko- Trzcianeckiego w Turystycznych Marszach na Orientację. Damian Duda i Roman Akacki zajęli w kat. TD:

7 miejsce

Goraj- Zamek, 07.05.2005

przerywnik1

p9170348W okolicach Goraju k/Lubasza rozegrane zostały IX Ogólnopolskie Mistrzostwa Szkół Leśnych i V Mistrzostwa Szkół Powiatu Czarnkowsko - Trzcianeckiego w Turystycznych Marszach na Orientację. Bardzo dobrze spisali się przedstawiciele naszego koła. Drużyna Damiana Dudy, Romana Akackiego i Bartosza Bryzy uzyskała:

2 miejsce,

a Adrianna Zajas i Joanna Jakóbczyk:

4 miejsce.

Goraj - Zamek, 19.09.2004

przerywnik1

Tym razem zmierzyliśmy się w VII Mistrzostwach Szkół Leśnych oraz III Mistrzostwach Szkół Powiatu Czarnkowsko- Trzcianeckiego w Turystycznych Marszach na Orientację. Zespół w składzie: Anna Kaczmarek i Agnieszka Krzemieniewska zajął:

2 miejsce,

Agnieszka Szorcz i Katarzyna Duda:

3 miejsce,

drużyna: Szymona Dudy, Jakuba Maciejewskiego i Patryka Wojtkowiaka:

4 miejsce.

Goraj - Zamek, 22.09.2002