404 Mistrzostwa Powiatu Szamotulskiego w MnO » SKKT - PTTK
Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

Mistrzostwa Powiatu Szamotulskiego w MnO

Od 2000 roku, czyli od początku działalności koła uczniowie reprezentują nasze koło i szkołę podczas p9170394Mistrzostw Powiatu Szamotulskiego Szkół Podstawowych i Gimnazjów w Turystycznych Marszach na Orientację. Członkowie naszego koła mogą poszczycić się sukcesami także w tej imprezie.

W 2013 roku Mistrzostwa Powiatu Szamotulskiego Szkół Podstawowych i Gimnazjów w Turystycznych Marszach na Orientację odbyły się w Nojewie. Nasze zespoły zajęły:

2, 3, 4 miejsce

Mistrzostwa Powiatu Szamotulskiego Szkół Podstawowych i Gimnazjów w Turystycznych Marszach na Orientację

odbyły się w Zielonejgórze koło Obrzycka 9.10.2010r. Nasa gmina w klasyfikacji ogólnej zajęła drugie miejsce.

Również w 2009 roku odbyły się X już więc jubileuszowe Mistrzostwa Powiatu Szamotulskiego Szkół Podstawowych i Gimnazjów w Turystycznych MnO. Marsze odbyły się w Ostrorogu nad Jeziorem Mormin. Zespół w składzie: Marcin Grocholewski i Mateusz Duda zajął:

4 miejsce,

drużyna: Pauliny Ratajczak, Dagmary Rzyskiej i Damiana Pawlaka zajęła:

5 miejsce,

a Adam Janeczek, Konrad Konopacki i Piotr Rogalski:

6 miejsce.

Ostroróg, 17.10.2009

W 2008 roku odbyły się już IX Mistrzostwa Powiatu Szamotulskiego Szkół Podstawowych i Gimnazjów w Turystycznych MnO podczas których najlepiej z mapą w lesie orientowali się Mateusz Duda i Marcin Grocholewski zajmując:

2 miejsce

Słopanowo, 24.10.2008

przerywnik1

W Słopanowie odbyły się VII Mistrzostwa Powiatu Szamotulskiego Szkół Podstawowych i Gimnazjów w Turystycznych MnO. Zespół w składzie: Weronika Rzepecka, Paulina Kram, Natalia Mech wywalczył:

2 miejsce,

a drużyna: Patryk Tuszyński, Szymon Włodarczyk, Mateusz Jakóbczyk

3 miejsce,

dziewczyny: Patrycja Grocholewska, Daria Paroń, Agata Krupecka uzyskały:

5 miejsce

Słopanowo, 30.11.2006

przerywnik1

p9170386Tym razem podczas VI Mistrzostw Powiatu Szamotulskiego Szkół Podstawowych i Gimnazjów w Turystycznych MnO Karolinie Kram, Michalinie Sławińskiej i Karolinie Andrzejewskiej udało się zdobyć:

1 miejsce

Jaryszewo, 04.11.2005

przerywnik1

IV Mistrzostwa Powiatu Szamotulskiego Szkół Podstawowych i Gimnazjów w Turystycznych MnO odbyły się w Kaźmierzu. Nasze koło reprezentowały: Agnieszka Krzemieniewska, Izabela Matuszewska, które zajęły:

1 miejsce

oraz Katarzyna Duda, Agnieszka Szorcz, Anna Kaczmarek, które zdobyły:

2 miejsce

Kaźmierz, 15.05.2003