404 marzec » 2017 » SKKT - PTTK
This page is hosted for free by cba.pl, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 5.83 PLN.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

Archive for » marzec, 2017 «

Witamy wiosnę!

25 marca 2017 roku po  raz osiemnasty, szliśmy 17 kilometrów do Ostroroga - lasami, przez Podborowo, Klemensowo i Wielonek, by uczestniczyć w mecie rajdu: “Powitanie wiosny”. Zabraliśmy ze sobą zająca wykonanego z siana. Za przygotowany rebus o wiośnie  oraz  w konkursie wiedzy o regionie  otrzymaliśmy w rywalizacji międzyszkolnej  trzecie miejsce. W rzucie woreczkiem do celu Joanna Wicher zajęła pierwsze miejsce, a Gabriela Kosiorek w rzucie lotką miejsce drugie. Były również konkurencje dla opiekunów- zdobieniu jajka na czas, pani Kasia Rostkowska zajęła miejsce trzecie. Na trasie rajdu spotkaliśmy  też kwiaty w leśnym rowie. Tak, to już WIOSNA !!

dscn9343

dscn9354

dscn9345

dscn9367

Mistrzostwa Powiatu Szamotulskiego 2017

XVIII Otwarte Mistrzostwa Powiatu Szamotulskiego w Turystycznych Marszach na Orientację odbyły się 18 marca 2017 roku. Z naszej szkoły udział wzięły w nich trzy zespoły. Trasa marszu prowadziła z Buszewa w kierunku Konina koło Pniew. Drużyny spisały się wspaniale, tym bardziej, że cały czas padał deszcz i warunki terenowe były trudne. Wszyscy dotarli do celu. O wynikach dowiemy się wkrótce.

dscn9305

dscn9304

dscn9297