404 styczeń » 2016 » SKKT - PTTK
This page is hosted for free by cba.pl, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 5.83 PLN.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

Archive for » styczeń, 2016 «

Podsumowanie Konkursu na Najaktywniejszy SKKT-PTTK

W środę 13 stycznia w Gimnazjum im. ks. kan. Mariana Maciejewskiego w Pniewach odbyła się uroczystość podsumowania działalności turystycznej organizowanej przez Oddział PTTK w Szamotułach w minionym roku. Nagrody wręczał Prezes Zarządu Oddziału PTTK Paweł Mordal. Na uroczystość przybył Burmistrz Pniew Jarosław Przewoźny i członek Zarządu  Powiatu  Szamotulskiego Andrzej Grzeszczyk. Uczestnikami spotkania była liczna grupa laureatów - uczniów i ich nauczycieli z kilkunastu szkół powiatu szamotulskiego, nowotomyskiego i poznańskiego. Laureatami w konkursie na najaktywniejszy SKKT-PTTK zostały trzy szkolne koła z gminy Pniewy. Pamiątkowe plakiety za rok szkolny 2014/2015 otrzymały: Gimnazjum w Pniewach, Szkoła Podstawowa w Chełmnie i Szkoła Podstawowa w Nojewie.

dscn5319-1