404 grudzień » 2015 » SKKT - PTTK
Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

Archive for » grudzień, 2015 «

Nauczyciel Kraju Ojczystego

W październiku 2015 roku opiekunka naszego koła otrzymała tytuł i medal “Nauczyciela Kraju Ojczystego” przyznany przez Kapitułę Polskiego Towarzystwa Turystyczno-Krajoznawczego. Podczas uroczystości wyróżniono 25 osób z całego kraju w Ministerstwie Edukacji Narodowej w Warszawie. To prestiżowe wyróżnienie przyznano osobom za pracę edukacyjno- wychowawczą w środowisku, na rzecz dzieci i młodzieży, mającą na celu upowszechnianie turystyki i krajoznawstwa. Gratulacje !!!
dsc_0107

Mikołajkowo

Trasa X Rajdu Mikołajkowego 5 grudnia 2015 roku prowadziła z Podrzewia do Dusznik.Przeszliśmy ponad 6 kilometrów, by na mecie rajdu aktywnie uczestniczyć w proponowanych konkursach. Pierwsze miejsce zdobyliśmy, ponieważ uznano nasza grupą za najlepiej świątecznie przebraną.  W konkursie piosenki o Mikołaju, trzyosobowa drużyna zdobyła miejsce drugie. W konkursach sprawnościowych: Norbert zajął pierwsze miejsce” Piłka i skakanka “. Drugie miejsce Tomek zdobył jako: “Wyborowy strzelec”. Trzecie miejsca zajęły : Ania w konkursie:”Doskonały kucharz” i Asia w “Mikołajkowych puzzlach”.

dscn5099

dscn5084