404 wrzesień » 2014 » SKKT - PTTK
Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

Archive for » wrzesień, 2014 «

Turystyczne Rodziny

W ogólnopolską akcję “Międzypokoleniowa Sztafeta Turystyczna” włączyło się również 12  naszych  turystycznych rodzin. Wśród nich dwie  trzypokoleniowe rodziny : Rostkowskich- Kosiorków (5 osób) oraz Krzemieniewskich. (7 osób) i czteroosobowa rodzina Czajkowskich.

GALERIA

Zapraszamy do galerii :)

Nasza relacja z nojewskiego rajdu

rajdowe sweet foto

20 września 2014 roku, w ramach ogólnopolskiej akcji MIĘDZYPOKOLENIOWA SZTAFETA TURYSTYCZNA, odbył się Rajd „Turystyka Łączy Pokolenia”.  Z naszej szkoły uczestniczyło w nim 45 osób. Uczniowie wzięli udział w trasie historycznej do Psarskiego i dziecięcej wokół Nojewa. Młodsi wraz z rodzicami i dziadkami zwiedzali gospodarstwa, oglądali zwierzęta i maszyny rolnicze. Na mecie rajdu 1 miejsce zdobyliśmy w konkursie multimedialnym: rozpoznawanie obiektów Ziemi Szamotulskiej, 3 miejsce w teście wiedzy „O walorach turystyczno- kulturalnych Regionu Szamotulskiego”. W konkursie plastycznym: „Wiadukty w Nojewie” w kategorii - ogólne wrażenie 1 i 2 miejsce. Wykonaliśmy najlepsze zdjęcie łabędzia ocenione na 1 miejsce w konkursie ”Najciekawszy obiekt przyrodniczy z trasy”. W „Sztafecie rodzinnej” czołowe miejsca zajęła prezentacja rodziny  Wichrów i Nowaków. W naszej drużynie był również wyróżniony najmłodszy uczestnik  -Oliwier mający 2,5 roku. Słoneczny dzień umocnił więzy pokoleniowych rodzin.

FOTORELACJA

JUŻ DZIŚ ZAPRASZAMY!

program-net

Niech “Turystyka łączy pokolenia”!

Zapraszamy na rajd!

Zobacz REGULAMIN :D