404 marzec » 2014 » SKKT - PTTK
Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

Archive for » marzec, 2014 «

Aktywni Turyści 2013

p3267994

Polskie Towarzystwo Turystyczno-Krajoznawcze Oddział w Szamotułach z okazji  80-lecia swojego istnienia (1933-2013),  ustanowił  odznakę: „TURYSTA  AKTYWNY -2013”.  By ją otrzymać należało uczestniczyć w co najmniej trzech imprezach turystycznych organizowanych przez Oddział lub szkolne koło w 2013 roku.   W okazjonalnych książeczkach należało potwierdzić uczestnictwo pieczęcią lub naklejką.   20 członków  SKKT-PTTK przy szkole Podstawowej w Nojewie  otrzymało taką  odznakę, którą na apelu szkolnym wręczyła pani dyrektor Inez Kęsy. Dziękowała również nauczycielom:  Anecie Rybarczyk i opiekunce koła Luizie Krzemieniewskiej,  za opiekę nad uczniami podczas rajdów.

Powitaliśmy wiosnę!

Już piętnasty raz uczestniczyliśmy w sobotę, w jubileuszowym rajdzie „Powitanie wiosny”. Pieszo szliśmy z Nojewa - lasami przez Podborowo, Forestowo, Klemensowo i Wielonek aż do Ostroroga . Organizatorzy przygotowali wiele niespodzianek. Uczestnicy rajdu regulaminowo przygotowali wcześniej wiosenną kukłę i piosenkę. Pierwsze miejsce zajęliśmy w konkursach: „Pani Wiosna z bukietem jubileuszowym” i „Piosenka turystyczna ”, a uczeń Tomasz Białek drugie miejsce zajął w konkursie karaoke. W roku „Turystyka łączy pokolenia” w wiosennych przygodach uczestniczyła również rodzina Gabrysi Kosiorek z Nojewa.

dscf7355

“Pani Wiosna” już gotowa!

Uczestnicy rajdu wiosennego przygotowują się do pieszej wędrówki i uczą się piosenek. A już za tydzień wyruszamy na szlak :)

NARESZCIE WIOSNA !!!!

dscf7299