404 luty » 2014 » SKKT - PTTK
Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

Archive for » luty, 2014 «

Przywitaj z nami wiosnę!

pani_wiosna_0122 marca zapraszamy wszystkich miłośników turystyki na kolejny, już XV Jubileuszowy Wiosenny Rajd do Ostroroga. Na mecie organizatorzy przewidzieli liczne konkursy, m.in. sprawnościowe, karaoke dla grup 3-5 osobowych, grupowy „Konkurs piosenki turystycznej-jubileuszowej ” oraz również grupowy: „Pani Wiosna z bukietem jubileuszowym” (forma przestrzenna obowiązująca wysokość - 1 metr, jeśli macie jakiś ciekawy pomysł koniecznie zgłoście go do naszej opiekunki! :)

OMTTK PTTK. Zarys historii, lata 1973-2012.

dscf7067

Zarząd Główny PTTK z siedzibą w Warszawie podziękował naszej opiekunce pani Luizie w imieniu zespołu redakcyjnego za pomoc i wsparcie, udzielone w trakcie przygotowywania publikacji „Ogólnopolski Młodzieżowy Turniej Turystyczno-Krajoznawczy PTTK. Zarys historii, lata 1973-2012”, która ukazała się drukiem w bieżącym roku. Cytat z listu: „Bez koleżanki zaangażowania nie udałoby się tak pięknie opowiedzieć, czym Turniej był przez 40 lat i jaki jest dzisiaj. Turniej nie istniałby bez ludzi: organizatorów, uczestników i opiekunów”. Pani Luiza była w 2006 roku współorganizatorem ogólnopolskiej XXXIV edycji OMTTK w Sierakowie (woj. wielkopolskie) wraz z Szamotulskim Oddziałem PTTK. Ponadto uczestniczyła jako opiekun turystycznej drużyny na szczeblu centralnym  w Turnieju:  w 2003 roku w woj. łódzkim, w 2008 w woj. mazowieckim, w 2009 w woj. lubelskim, w 2010 w woj. świętokrzyskim. 1 miejsce w kraju uczniowie ze  Szkoły Podstawowej w Nojewie zajęli w 2003 i 2006 roku w konkurencji turystyczny marsz na orientację oraz w 2009 roku 1 miejsce w kraju  w konkurencji: karta do kroniki.