Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!

Archive for » listopad, 2013 «

Idzie grudzień i… Mikołaj!

Już 8 grudnia zapraszamy na kolejny Rajd Mikołajkowy!!

XIX Rajd Niepodległości

dscf650216 listopada uczestniczyliśmy w XIX Rajdzie Niepodległości z metą w Szamotułach. Na trasie rajdu zwiedziliśmy pałac w Gałowie, Muzeum Górków i Basztę Halszki oraz kolegiatę w Szamotułach. Organizatorzy wspaniale przygotowali atrakcje dla młodych turystów. W strzelaniu drużynowym szkół w kategorii “ZAPADKI” nasza pięcioosobowa  drużyna zajęła 3 miejsce, wśród nich Weronika Stefańska na pięć strzałów jako jedyna uczestniczka wszystkich przybyłych uczestników na rajd,  miała wszystkie celne. W konkursie wiedzy historyczno- krajoznawczej zajęliśmy miejsce 1, a w konkursie “Poznajemy kolegiatę” uzyskaliśmy 3 miejsce. dscf6472Ponadto Martyna Włodarczyk zajęła 2 miejsce w ” Skokach na skakance” a Tomasz Białek 2 miejsce w piosence żołnierskiej i patriotycznej, a 4 miejsce w holowaniu samochodu. Nasz aktywny zespół rajdowy z dumą wracał z dyplomami i nagrodami do swoich rodzin.

>>DO GALERII<<

Wyniki SAMINO’2013

dscf6528Są już wyniki XIV SAMINO ‘2013. W kategorii TD 1 miejsce zajęli: Wachowiak Wojciech i Michał Tomkowiak. Dyplom i wspaniałą nagrodę książkową wręczył prezes Szamotulskiego PTTK.Natomiast w konkurencji : mierzenie odległości w terenie, dwie osoby udzieliły najpoprawniejszej odpowiedzi: Weronika Stefańska i Michał Bialik, zostały nagrodzone dyplomem i pendrive’em.

dscf6529-1

Gratulujemy!

W stolicy Wielkopolski

dscf646313 listopada autokarowa wycieczka z naszej szkoły udała się do Poznania. Naszym przewodnikiem turystycznym był prezes PTTK w Szamotułach, pan Paweł Mordal. Zwiedziliśmy poznańską katedrę, Stary Rynek, oraz część szlaku związanego z  miejscami pamięci o Powstaniu  Wielkopolskim.

ZOBACZCIE SAMI!

dscf6451

Marsze nad Zalewem Radzyny

dscf6410XIV Szamotulska Impreza na Orientację SAMINO’ 2013 już za nami. W sobotni poranek udaliśmy się nad Zalew Radzyny na rzece Samie, gdzie odbyło się rozpoczęcie imprezy oraz start marszy. Po długich zmaganiach naszym reprezentantom udało się przejść cały etap i dojść do mety w Szkole Podstawowej w Przyborowie. Dwójka uczniów z klasy IV i VI zajęła miejsce 1 w kategorii TD. Na miejscu odbyła się dodatkowy konkurs: mierzenie odległości w terenie przygotowany przez samego Prezesa Szamotulskiego Oddziału PTTK. Na wręczanie nagród i pozostałe wyniki musimy jeszcze trochę poczekać, a już teraz zapraszamy do GALERII :) Imprezę współfinansowało Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania Dolina Samy.