404 wrzesień » 2013 » SKKT - PTTK
Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

Archive for » wrzesień, 2013 «

Jesienny Zlot Turystów 2013

dscf6059Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami Jesienna rankiem 29 września udaliśmy się do Wartosławia. Nasza trasa prowadziła przez Biezdrowo, gdzie zwiedziliśmy sanktuarium Świętego Krzyża i neorenesansowy pałac wraz z parkiem krajobrazowym. Piesza wędrówka wiodła szlakiem zielonym i św Jakuba. W Wartosławiu podziwialiśmy  ulice, dawne rozplanowanie miejskie, prom nad rzeką Wartą i odnowiony cmentarz ewangelicki. Na mecie rajdu gorąca grochówka zadowoliła uczestników Zlotu. Nasi turyści wykazali się wspaniałą wiedzą w konkursie krajoznawczym , zajmując pierwsze miejsce. dscf6084W konkursie na jesienne trofeum z trasy wywalczyliśmy 2 miejsce. Ponadto w konkurencjach: kręglarskim i rzutów do celu miejsca pierwsze. Dużo radości sprawiły otrzymane dyplomy i nagrody książkowe.
A już za tydzień wybieramy się do Goraja na marsze na orientację!

Marsze w Goraju

marszeWszystkich entuzjastów imprez na orientację zapraszamy do Goraja. Już 5 października odbędą się tam Marsze na Orientację. Zgłoś się i Ty!

Zjazd PTTK w Warszawie

xviii_zjazd1_231

Właśnie odbył się XVIII Walny Zjazd PTTK w Warszawie. Wybrano nowy zarząd, zmienił się także prezes PTTK - został nim Roman Bargieł.

kwiatek2kwiatek3

Przywitaj jesień z nami!

kasztanyJuż w niedzielę 29 września 2013r. zapraszamy wszystkich spragnionych po wakacyjnej przerwie wypraw na pieszą wędrówkę. Tym razem wybierzemy się do Wartosławia nad Wartą na XXXIV Wielkopolski Zlot Turystów “Na powitanie jesieni”. W programie przewidziano wiele zabaw i konkursów, a także zwiedzanie Biezdrowa. Do zobaczenia na szlaku!

Nowy rok szkolny 2013/2014

Rozpoczął się nowy rok szkolny 2013/2014 - czas więc, by powrócić po wakacyjnej przerwie :)

Jeżeli:

- chcesz odwiedzić wiele wspaniałych miejsc

- poznać bliżej nasz region

- spotkać wielu ciekawych ludzi

- lubisz piesze wędrówki i wycieczki

koniecznie dołącz do naszego SKKT-PTTK!

flaga-na-stronke