404 czerwiec » 2012 » SKKT - PTTK
Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

Archive for » czerwiec, 2012 «

Najaktywniejsi Turyści 2011/2012

Dziś na apelu szkolnym podsumowaliśmy konkurs “Najaktywniejszy Turysta w naszej szkole”. Najaktywniejszymi osobami w naszym klubie w roku 2011/2012 były:

Gabrysia Kosiorek z kl.1

Martyna Grocholewska z kl.2

Martyna Włodarczyk z kl.3

Weronika Stefańska z kl.4

Dominik Pawlak z kl.5

Sara Prentka i Natalia Żelazko z kl.6

p6250025

W ramach trwania konkursu 7 osób prowadziło zeszyty krajoznawcze, wyróżnienie otrzymała Kasia Wicher. Wręczono także 15 “Odznak Turystycznych Disney i PTTK Donalda” za udokumentowanie 4 wycieczek o regionie. W szeregi PTTK przyjęliśmy nowego członka- Anię Jakóbczyk. Pani Dyrektor uroczyście uhonorowała wyróżnione osoby wręczając dyplomy i nagrody. Gratulujemy!!

-> DO GALERII

Szkolna pielgrzymka

p618007018 czerwca uczestniczyliśmy w szkolnej pielgrzymce do Rokitna, Międzyrzecza i Świebodzina. Trasa prowadziła śladami Męczenników Polski , przez Pszczewski Park Krajobrazowy.  W Rokitnie zwiedzaliśmy Muzeum, pustelnię  i byliśmy na mszy świętej, której przewodził ksiądz biskup. p6180081Zobaczyliśmy relikwie Pięciu św. Braci Męczenników Międzyrzeckich oraz najwyższą  na świecie statuę Chrystusa Króla. Do domu wróciliśmy umęczeni jazdą w autokarze i ciepłem na dworze, lecz bardzo zadowoleni.

Spotkanie na miedzy

p6160405Gmina Santok położona jest w centralnej części województwa lubuskiego. Bogata historia tej gminy pretenduje ją do miana „małej perły w koronie” Związku Celowego Gmin. Już kronikarz Gall Anonim nazwał Santok „strażnicą i kluczem królestwa”. Tym razem dotarliśmy do Santoka, by brać udział w Transgranicznym Zlocie Krajoznawczo-Turystycznym : „Spotkanie na miedzy - 2012”. p6160464Wycieczka pieszo- autokarowa, rozlewiska Warty i Noteci, piękne moreny, krajobraz Puszczy Noteckiej, zabawy i konkursy zostaną na długo w naszej pamięci.