404 marzec » 2012 » SKKT - PTTK
Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

Archive for » marzec, 2012 «

Już wiosna! :)

kwiatuszkiW sobotę z samego rana wyruszyliśmy na kolejny Rajd na Powitanie Wiosny. Szliśmy pieszo z Nojewa, aż do samego Ostroroga. Przebieg naszej trasy i zmagania na mecie rajdu możecie już oglądać w  GALERII. Udało nam się zdobyć 3 miejsce w teście wiedzy turystyczno- krajoznawczej, dzięki indywidualnej pracy Sary. na trasie!W konkursie grupowym “Trójwymiarowa Łąka Wiosną” zajęliśmy również 3 miejsce, a w indywidualnym konkursie sprawnościowym 2 miejsce wywalczyła także Sara. Wspaniała słoneczna pogoda towarzyszyła nam od samego wyjścia, aż do mety w Zespole Szkół w Ostrorogu.

Witamy wiosnę

Pierwszego dnia wiosny tradycyjnie wyruszyliśmy w teren szukać budzącej się do życia przyrody. Widzieliśmy pierwsze przebiśniegi, bazie i słyszeliśmy świergot ptaków!

ZDJĘCIA

wiosennie

Zjazd w Kaliszu

zjazd w KaliszuW dniach 17-18 marca 2012 roku odbył się V Zjazd Przedstawicieli Oddziałów PTTK Województwa  Wielkopolskiego w Kaliszu.  Delegatem Regionalnej Konferencji była  opiekunka szkolnego koła SKKT-PTTK przy Szkole Podstawowej w Nojewie – Luiza Krzemieniewska, prezentując Szamotulski Oddział PTTK.

Zapraszamy!!

Zapraszamy na XIII Rajd “Powitanie wiosny” do Ostroroga!! Leśnymi szlakami wyruszymy na trasę w sobotę 24 marca.