404 maj » 2011 » SKKT - PTTK
Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

Archive for » maj, 2011 «

Rodzinnie :)

rodzinnie :)Wspaniały Wiosenny Rodzinny Rajd odbył się w północnej części naszego powiatu. Trasa prowadziła ścieżką dydaktyczną “Dębowy las” do leśniczówki Daniele na terenie gminy Obrzycko. Młodsze dzieci brały udział w konkursach przy wigwamie, a starsze na terenie szkoły.  Organizatorzy przygotowali wiele konkursów rodzinnych z cennymi nagrodami. Na mecie Rajdu było ponad czterystu uczestników. Pogoda dopisała wspaniale. Turystyczne rodzinki  integrowały się na trasie i podczas konkursów. Najmłodsze uczestniczki otrzymały nagrody za prace plastyczne a  Gabrysia  zajęła 3 miejsce w rzucie zabawkami do celu. Konrad zajął 1 miejsce w układaniu puzzli na czas i 3 miejsce w mini hokeju. Sara doskonale rzucała “byle czym” zajmując 1 miejsce w rywalizacji oraz wraz z Natalką otrzymała  nagrody za prace plastyczne. To był wspaniały czas rodzinnego świętowania :))

Przejdź do galerii :)

W Środku Polski!

Właśnie wróciliśmy z VII Ogólnopolskiego Zlotu Młodzieży PTTK : „W CENTRUM POLSKI”. Do Łęczycy w dniach 13-15 maja 2011r. przybyło 28 drużyn, uczniów szkół podstawowych i gimnazjalnych, w tym także reprezentacja naszego klubu: Konrad, Mirek i Szymon. Na miejscu przeprowadzono wiele konkursów m.in. gry terenowe, marsze na orientację i piesze wędrówki.  Udało nam się zobaczyć wiele ciekawych miejsc. Pod okiem diabła Boruty zwiedzaliśmy zabytkowe obiekty na terenie Łęczycy. Podczas naszej wspaniałej podróży po Uniejowie towarzyszył nam orszak dworski. W Leźnicy Wielkiej widzieliśmy samoloty i broń dywizjonu lotniczego, w Tumie romańską archikolegiatę w Tumie, a w Świnicach Warskich Sanktuarium  Urodzin i Chrztu Św. Faustyny. Znaleźliśmy się też w geometrycznym środku Polski - Piątku. Piesza wędrówka zaprowadziła wszystkich uczestników imprezy do Bronowa, znanego miejsca gdzie mieszkała i tworzyła Maria Konopnicka. Ogromną atrakcją był dla nas pobyt w kompleksie termalno- basenowym Termy Uniejów. W geometrycznym środku!Wieczorami wspólnie integrowaliśmy się przy ognisku śpiewając turystyczne piosenki. Na zakończenie Zlotu dokonano generalnej klasyfikacji imprezy, sumując uzyskane punkty z poszczególnych testów i gier. Nasza drużyna w składzie: Konopacki Konrad, Stefański Mirosław i Kamiński Szymon pod czujnym okiem naszej opiekunki zajęła drugie miejsce w kraju. Oprócz wielu krajoznawczych nagród, otrzymaliśmy puchar symbolizujący Centralny Łuk Turystyczny. Impreza należy do naprawdę udanych, mamy nadzieję, że spotkamy się znów za rok!!

ZDJĘCIA