404 marzec » 2011 » SKKT - PTTK
Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

Archive for » marzec, 2011 «

Wiosna, wiosna, wiosna, ach to Ty!

p3260059

Już po raz dwunasty wyruszyliśmy do Ostroroga, aby na zaproszenie Zespołu Szkół w Ostrorogu, uczestniczyć w Rajdzie “Powitanie Wiosny”. Pomimo niezbyt sprzyjającej aury (niespodziewanie zaczął padać śnieg!) wszyscy zjawili się na zbiórce, by wyruszyć na długą - 17 kilometrową pieszą wędrówkę. Po drodze czekało na nas wiele niespodzianek. Momentami naprawdę trudno było nam przejść błotnistą drogę, która w jednym miejscu była całkowicie zalana wodą. Widzieliśmy także sześć ogromnych jeleni, które niespodziewanie przebiegły nam drogę. W konkursie na “Najładniejszą Palmę Wielkanocną”, przygotowaną wcześniej przez członków naszego koła, zajęliśmy 2 miejsce. Wspaniałą wiedzą turystyczno- krajoznawczą wykazał się Konrad Konopacki zajmując również 2 miejsce wśród wszystkich uczestników. Także w konkursach sprawnościowych nasi młodzi turyści pokazali dobrą formę. W konkursie “Kręglarskim” 1 miejsce zajął Piotr Rogalski, a 2 miejsce Mirosław Stefański. Sara Prentka zajęła 3 miejsce w konkurencji “Slalom-unihokej”. W drodze powrotnej zawitało do nas spowrotem wiosenne słońce. Wróciliśmy do domów trochę zmęczeni, ale też zadowoleni i z wieloma nagrodami.

-GALERIA-

Szukamy wiosny

stokrotkiTradycyjnie jak co roku, pierwszego dnia wiosny wyszliśmy w teren szukać pierwszych zwiastunów wiosny.  Na trasie do Sierakowskiego Parku Krajobrazowego znaleźliśmy przebiśniegi, krokusy i bazie. Czekamy tylko na bociana, który zapewne niebawem znów zagnieździ się  na słupie, niedaleko naszej szkoły :))

Zapraszamy do galerii

Turystyczne Rodzinki

Z przyjemnością informujemy, że do Ogólnopolskiego Konkursu “Turystyczna Rodzinka” zgłosiły się  już trzy - oczywiście turystyczne rodziny:  państwa Prentkich, Żelazko i Krzemieniewskich. Zachęcamy kolejne rodziny do zainteresowania się wspólną  turystyką.

TURYSTYCZNE RODZINKI

Rodzinny Konkurs

Dla wszystkich naszych członków i ich rodzin mamy wspaniałą propozycję. Jeśli lubicie spędzać wolny czas aktywnie i rodzinnie poznawać świat, to  zachęcamy do uczestnictwa w Ogólnopolskim Konkursie “Turystyczna rodzinka”. Czekamy na Was!! Szczegóły i zgłoszenia do konkursu u naszej opiekunki :)

Wiosna tuż - tuż…

palmyNareszcie wiosna!! Jeśli chcecie ją powitać razem z nami, to  koniecznie chodźcie z nami na XII rajd z cyklu “Powitanie wiosny”. Już 26 marca o godzinie 8.00 wyruszymy sprzed naszej szkoły do Ostroroga. Na mecie przewidziano wiele wspaniałych konkursów m.in. sprawnościowe, na najpiękniejszą palmę wielkanocną, czy na kartkę wiosenną. Zapraszamy!!