404 grudzień » 2010 » SKKT - PTTK
Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

Archive for » grudzień, 2010 «

Na Święta…

Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku!!

W te święta magiczne, życzenia ślemy liczne.

Pachnących jodełek z ogromem światełek.

Pod obrusem sianka, a za oknem bałwanka.

Prezentów pod choinką od Mikołaja z wesołą minką

Ciepła rodzinnego w Dzień Narodzenia Pańskiego.

Dużo jedzenia na stole i niech te święta będą wesołe!


Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku!!


Świąteczne podsumowanie

dyplom Konrada

W świątecznej atmosferze podsumowaliśmy tegoroczną działalność naszego koła. Z okazji 60-lecia PTTK za szczególną aktywność turystyczną wyróżnienie otrzymał Konrad Konopacki. Wyróżniona została też Beata Bilska - otrzymała dyplom i nagrodę za konkurs plastyczny pt.: „Moje najmilsze chwile spędzone nad wodą”.

GALERIA

Wyróżnienie w Warszawie

Mimo śnieżnej aury i wielu przygód na trasie, udało się nam uczestniczyć w podsumowaniu Konkursu na “Najlepszy Szkolny Klub Krajoznawczo - Turystyczny” w Warszawie. Podsumowanie w WarszawieWe wtorkowym spotkaniu uczestniczyły zwycięskie reprezentacje z kraju: z pięciu szkół podstawowych, z trzech gimnazjów i trzech szkół ponadgimnazjalnych. Nasze koło było jedynym reprezentantem województwa wielkopolskiego. Ceremonii uroczystego wręczenia dyplomów i nagród dokonał prezes Zarządu Głównego PTTK Lech Drożdżyński wraz z przedstawicielką Ministerstwa Edukacji Narodowej. Równocześnie odebraliśmy nagrodę dla uczennicy Beaty Bilskiej, która zdobyła wyróżnienie na szczeblu centralnym w ogólnopolskim konkursie plastycznym pt.: „Moje najmilsze chwile spędzone nad wodą”, organizowanym przez Centrum Turystyki Wodnej ZG PTTK w Roku Turystyki Wodnej – 2010.

Zapraszamy do GALERII :)


Edukacja Przyrodnicza w Chalinie

platan_pomnikMimo śnieżnej pogody w środę z samego rana pojechaliśmy do Chalina, aby odwiedzić Centrum Edukacji Przyrodniczej Sierakowskiego Parku Krajobrazowego. Na miejscu przygotowano dla nas specjalną prezentację pt. “Budki lęgowe ptaków”. Zwiedziliśmy także Muzeum Przyrodnicze, a w parku przydworskim szukaliśmy wcześniej pokazanych budek lęgowych, a także oglądaliśmy drzewa pomnikowe. budki_legowe2Najbardziej zainteresowało nas drzewo, które zrzuca korę na zimę - platan klonolistny. W wigwamie zasmakowały nam pieczone kiełbaski i gorąca herbata. Na zakończenie otrzymaliśmy budki dla ptaków do naszej szkoły. Był to dzień pełen przyrodniczych wrażeń.

Wow!!!

Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!! Pewnie nie uwierzycie… !! :) :D :P To info z ostatniej chwili i z pierwszej ręki!!! (z oficjalnym potwierdzeniem (klik:)

Wypełnieni radością i zadowoleniem szalenie uroczyście informujemy, że otrzymaliśmy właśnie wspaniałe wyróżnienie w Konkursie na “Najlepszy Szkolny Klub Krajoznawczo - Turystyczny” w kategorii szkół podstawowych!!! Jedziemy do Warszawy!!

Już niebawem szczegóły ;D