404 maj » 2010 » SKKT - PTTK
Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

Archive for » maj, 2010 «

1o-Lecie Najfajniejszego Klubu Na Świecie

plakietka-malaW trakcie uroczystości Dnia Mamy w naszej szkole miała miejsce kontynuacja obchodów 10-lecia szkolnego koła turystycznego. Najaktywniejsi członkowie koła zostali nagrodzeni dyplomami, książkami i okolicznościowymi plakietkami, których fundatorem był Szamotulski Oddział PTTK. Szczególne podziękowania otrzymali członkowie o najdłuższym stażu w PTTK: 10 lat członkiem jest Agnieszka Krzemieniewska, a 5 lat Marcin Grocholewski, to właśnie oni szczególnie zasłużyli się dla szkolnego koła, p5260029uczestnicząc w wielu finałach wojewódzkich i centralnych imprez turystycznych. Na obchody jubileuszowe przybyli zaproszeni goście: prezes Oddziału PTTK w Szamotułach Paweł Mordal, zastępca Burmistrza Gminy Pniewy Ryszard Janiszewski oraz gość, który swoją wizytą sprawił nam bardzo miłą niespodziankę, prezes Zarządu Głównego PTTK w Warszawie p5260090Lech Drożdżyński. Składali oni gratulacje i życzenia z okazji jubileuszu koła, na ręce opiekunki Luizy Krzemieniewskiej. Na hali sportowej uczniowie szkoły prezentowali tańce, piosenki turystyczne oraz przedstawienie teatralne pt.„Królewna Śnieżka”. Wszyscy uczestnicy jubileuszu zostali ugoszczeni słodkim poczęstunkiem oraz  zwiedzali wystawę turystyczną związaną z historią naszego SKKT, wydana została również okolicznościowa gazetka (ZOBACZ JĄ JUŻ DZIŚ!! :). Dziękujemy wszystkim za przybycie :))

Zapraszamy do GALERII ZDJĘĆ


Przyjdź koniecznie!! Warto! ;))

Zapraszamy obecnych i byłych uczniów, członków SKKT-PTTK, a także wszystkich, którzy mają ochotę przyjść na imprezę środowiskową z okazji Dnia Matki połączoną z obchodami 10- lecia szkolnego koła turystycznego (w programie między innymi: wystawa i prezentacja multimedialna), która odbędzie się już w najbliższą środę 26 maja 2010r. o godz.18.00 na hali sportowej Szkoły Podstawowej w Nojewie.

A w sobotę…

rajd222 maja 2010r. gościliśmy w naszej szkole uczestników VI Ogólnopolskiego Zlotu Turystów Młodzieży Wiejskiej PTTK. Wśród nich byli goście: członkowie Komisji Środowiskowej ZG PTTK, Zarządu Głównego PTTK, władze gminy. rajd3Członkowie naszego koła przedstawili historię SKKT w Nojewie wyświetlając prezentację multimedialną: „10-lecie najfajniejszego klubu na świecie. Jubileusz koła, którego siedzibą jest nojewska szkoła.”  (Zobacz i Ty!! :) Szkolny zespół gitarowy „Słoneczniki” zagrał piosenki turystyczne, uczniowie recytowali teksty gwarą wielkopolską, a na końcu zaprezentował się szkolny zespół tańca szamotulskiego. rajdPo występach można było obejrzeć  jubileuszową wystawę turystyczną na korytarzach szkolnych. Opiekunowie otrzymali okolicznościowa gazetkę szkolną „Niestraszna szkoła”, mapki, foldery i książki o regionie szamotulskim oraz słodki poczęstunek, od rodziców członków koła. Na boisku szkolnym wszyscy uraczyli się posiłkiem turystycznym. Wszystkim przygotowaniom i występom sprzyjała słoneczna aura. Drodzy turyści do zobaczenia na szlaku!!

GALERIA 1 Koniecznie obejrzyj galerię zdjęć!!

GALERIA 2 Zdjęcia dzięki uprzejmości Kol. Rafała Dąbika z SKKT-PTTK w Galewicach

Coś dla Dzieci i nie tylko ;)

sweetJuż 29 maja zapraszamy wszystkich na “RAJD z Festynem” organizowany przez Koło Terenowe im. Franciszka Jaśkowiaka w Szamotułach oraz Urząd Miasta i Gminy Szamotuły. Na mecie rajdu w Szamotułach przewidziano wiele atrakcji, konkursów i niespodzianek, zwłaszcza dla wszystkich dzieci, które niebawem będą obchodzić swoje szalone święto (oczywiście Dzień Dziecka :). Wata cukrowa i cukierki będą za darmo (!), więc w ogóle się nie zastanawiajcie i koniecznie wybierzcie się z rodzinkami na ten wspaniały rajd. :))

Category: SKKT - PTTK  Comments off