404 grudzień » 2009 » SKKT - PTTK
Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

Archive for » grudzień, 2009 «

Gwiazdkowe życzenia ;)

***

Naszym wszystkim gościom i członkom koła życzymy
białych, spokojnych i zdrowych Świąt Bożego Narodzenia
upływających we wspaniałej atmosferze,
boskiego Sylwestra i spełnienia marzeń w Nowym Roku.

A przede wszystkim wszystkiego szalonego ;D

***

najlepsze życzenia ;)

Category: SKKT - PTTK  Tags:  Leave a Comment

Najlepsi w kraju ;)

pc150033Znamy już wyniki konkursu na “Najlepszy Szkolny Klub Turystyczno - Krajoznawczy”. Nasze koło otrzymało zaszczytny tytuł tegorocznego LAUREATA OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU w kat. szkół podstawowych. Jury oceniało prace kół poprzez dostarczone kroniki, prezentacje multimedialne i strony internetowe. Inne kluby jak zwykle nie miały szans w rywalizacji z naszą cudowną stronką internetową.

15 grudnia odbyło się uroczyste podsumowanie konkursu. Do samej Warszawy zostały zaproszone wszystkie najlepsze reprezentacje kół PTTK z całej Polski, wśród nich oczywiście członkowie naszego klubu. pc150004Podczas uroczystości zostały wręczone dyplomy oraz nagrody przez samego Prezesa Zarządu Głównego PTTK Lecha Drożdżyńskiego, ale tylko dla najlepszych, czyli też dla nas. Nasze koło reprezentowała podczas uroczystości opiekunka p. Luiza oraz dwóch wybrańców: Marcin i Mirek. Atrakcją dla zaproszonych gości było nie tylko podsumowanie konkursu, ale także spacer krajoznawczy po stolicy.

Warto dodać, że nasze koło, jako jedyne z całej Wielkopolski, zostało w tym roku wyróżnione w konkursie na “Najlepszy SKKT-PTTK”. To naprawdę najprawdziwsze wyróżnienie dla naszego koła.

-Fotorelacja-

OFICJALNA FOTORELACJA PTTK

Mikołajkowo ;D

pc060035Mikołajkowym rankiem 6 grudnia wybraliśmy się na IV Rajd Mikołajkowy. Nasza trasa prowadziła wzdłuż Zalewu Radzyny, przez Myszkowo i Nową Wieś. Po drodze, jak przystało na prawdziwych turystów, zwiedzaliśmy zabytkowe obiekty - największe wrażenie zrobiły na nas zgromadzone w Kaźmierzu militaria. Na mecie, która tym razem znajdowała się w Kaźmierzu, czekały na nas bardzo fajne konkursy i zabawy. pc060006Udało nam się zająć 1 miejsce w konkursie “wędkowanie” i 2 miejsce w konkursie “zanęcanie”. Nasi turystyczni Mikołaje pokazali też talent artystyczny, śpiewając i malując,  zostali nagrodzeni 2 miejscem w konkursie plastycznym. Jak zwykle wszystko poszło świetnie ;) <<<Więcej zdjęć>>>

Category: SKKT - PTTK  Tags: ,  Leave a Comment