404 maj » 2009 » SKKT - PTTK
Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

Archive for » maj, 2009 «

Flaga dla klubu

maj1W dniu 16 maja we Wronieckim Ośrodku Kultury odbył się Zjazd Zgromadzenia Przedstawicieli Oddziałów PTTK oraz III Regionalna  Konferencja Oddziałów PTTK Województwa Wielkopolskiego. Na tym Zjeździe, prezes Zarządu Głównego PTTK w Warszawie  - Lech Drożdżyński,  wyróżnił na wniosek Wielkopolskiej Korporacji Oddziałów PTTK w Poznaniu,  Szkołę Podstawową w Nojewie za kreowanie ruchu turystycznego wśród młodzieży poza ławka szkolną i osiągane przez nią sukcesy.  W dowód uznania, z okazji Roku Dzieci i Młodzieży w PTTK,  przekazał dla Dyrekcji Szkoły, na ręce opiekunki  SKKT (delegata zjazdu), flagę PTTK. ->zdjęcia

OMTTK w Poznaniu

maj2W dniach 9-10 maja 2009r. w Poznaniu odbył się etap wojewódzki XXXVII Ogólnopolskiego Młodzieżowego Turnieju Turystyczno-Krajoznawczego PTTK. Jego organizatorem był Oddział PTTK Poznań - Nowe Miasto. W ramach turnieju rozegrano następujące konkurencje: test krajoznawczy z Wielkopolski, wiedzy turystycznej i topograficznej, test z przepisów ruchu drogowego i udzielania pierwszej pomocy, turystyczne ABC, samarytanka, kolarski tor sprawnościowy oraz marsz na orientację.  Naszą szkołę i koło reprezentował zespół w składzie: Daria Paroń, Weronika Rzepecka i Marcin Grocholewski. Odnieśli oni wielki sukces kwalifikując się do Finału Centralnego OMTTK PTTK, który odbędzie się w dniach 11-14 czerwca 2009 w Biłgoraju. Gratulujemy sukcesu i życzymy powodzenia!! A już teraz fotorelacja z imprezy.

Dziś oficjalnie rozpoczynamy działalność naszej nowej strony internetowej. Gorąco zapraszamy wszystkich członków i gości do częstych odwiedzin naszej witryny: www.nojewo.cba.pl !!!